Rezervace:
E-mail:
­581 112 911, ­733 691 333
recepcegolf-olomouc.cz

Mobilní verze Mobilní verze

česky  |  english  |  deutsch

Hotel Golf Resort Olomouc ****

Hotel Golf Resort Olomouc nabízí opravdu výjimečné ubytování v blízkosti moravské metropole. Je zasazen na golfové hřiště v překrásném prostředí podhůří Oderských vrchů. Výhled, který se vám odkryje z vašeho pokoje bude nezapomenutelný. Hledáte-li v Olomouci ubytování, které vám nabídne stylový relax, hotel Golf Resort Olomouc bude tou nejlepší volbou.

Hotel Golf Resort Olomouc je zařízen luxusním vybavením, které vám zajistí opravdové pohodlí. Hotel byl postaven v roce 2012 s ohledem na nejnovější trendy, s cílem poskytnout našim hostům kvalitní servis, díky němuž se k nám budou rádi vracet.

3D prohlídka pokoje

3D prohlídka twin pokoje

V základním vybavení pokojů je televize se satelitními programy, telefon, bezplatné připojení k internetu, trezor, minibar, koupelny s vanou nebo sprchou, fénem a WC.

3D prohlídka pokoje

3D prohlídka double pokoje

V ceně je zahrnuta snídaně, wi-fi a parkování zdarma.

Hosté hotelu mají na našem hřišti 50% slevu na green fee.

Double room pá - ne 2 250 Kč Rezervovat
Double room po - čt 1 950 Kč
Double room se slevou pro jednotlivce pá - ne 1 700 Kč
Double room se slevou pro jednotlivce po - čt 1 500 Kč
Junior Suite pá - ne 2 500 Kč
Junior Suite po - čt 2 200 Kč
Přistýlka 
450 Kč

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud máte nějaké speciální přání, kontaktujte naši recepci a my se budeme snažit vám maximálně vyjít vstříc.

Hotel má bezbariérový přístup - pro jednoduchý pohyb máme vyrovnávací rampu, široké komunikace a výtah. Vybavili jsme jeden pokoj tak, aby byl dokonale přizpůsoben osobám se sníženou schopností pohybu. Hotel také disponuje toaletami (pánské i dámské) pro handicapované osoby.

Myslíme i na vaše děti. V restauraci najdete dětský koutek, kde se mohou děti zabavit, zatímco budete pohodlně obědvat. Zajistíme hlídání vašich ratolestí - v případě vašeho zájmu kontaktujte s předstihem recepci.

Fotogalerie: Ubytování - Hotel

Hotel Golf Resort Olomouc****

pohled z dálky - umělecképohled zezadu - uměleckéTERASATERASA2RECEPCEterasakoupelnavstup na balkonPOKOJ1POKOJ2REST2_1REST3_1
Hlavní partner
© Copyright Golf Club Olomouc 2001-2017, Tvorba www stránek Winternet s.r.o.
x